­
­

O nas

Enależności.pl jest firmą dostarczającą inowacyjne rozwiązanie Windi 1.0 z zakresu zarządzania należnościami. Skierowane jest ono za równo to małych i średnich firm, jak również do dużych.

Dlaczego wybrać Windi 1.0?

Aplikacja Windi 1.0 jest unikatowa na skalę światową i jako jedna z pośród podobnym rozwiązań, pozwala użytkownikowi na prognozowanie spłaty należności dzięki systemowi ekspertowemu - mechanizmowi wykorzystującym sztuczną intelignecję jaką jest sieć neuronową. Dzięki Windi 1.0 będzie mógł na bieżąco czuwać nad spłatą swoich należności i podejmować służne działania dążące do zminimalowanie ryzyka utraty zysków.

 • Przejrzystość

  icon

  Aplikacja Windi 1.0 jest przygotowana z naciskiem na łatwy i przyjazny interfejs użytkownika. Nie będzie konieczne przeprowadzenie żadnych szkoleń z użytkowania aplikacji i już po paru minutach będziesz potrafił skutecznie wykorzystać potencjał Windi 1.0.

 • Skuteczność

  icon

  Możliwości aplikacji Windi 1.0 umożliwią Tobie podjęcie wszelkich działań, aby zapewnić płynny przepływ środków finansowych. Od przypomnień sms i email, przez wezwania, noty odsetkowe, aż do procesu windykacji - wszystkie te działania wykonasz korzystając z Windi 1.0.

 • Bezpieczeństwo

  icon

  Dzięki najnowszym rozwiązaniom z dziedziny zabepieczeń internetowych, aplikacja Windi 1.0 pozwoli Ci spać spokojnie, nie martwiąc się o utratrę wrażliwych danych.

Proces zarządzania należnościami

Aplikacja Windi 1.0 pomaga użytkownikowi zarządzać należnościami na każdym etapie życia dokumentu. Dzięki niej w łatwy, szybki i efektywny sposób podejmiejsz odpowiednie kroki mają zwiększyć stabilność i bezpieczeństwo finansowe Twojej firmy.

 • Krok I

  Fakturowanie

  Wystawiasz dokument sprzedażowy o każdej porze dnia i nocy na całym świecie.

 • Krok II

  Obserwacja

  Oczekujesz na spłatę dokumentu. Jeśli nie uzyskasz jej w określonym terminie, podejmujesz odpowiednie działania.

 • Krok III

  Prognozowanie

  Korzystając z systemu ekspertowego uzyskujesz informacje o przewidywanym terminie spłaty dokumentu i możliwych działaniach.

 • Krok IV

  Przypomnienie

  W każdej chwili może zdefiniować przypomnienia, które mają być wysyłane do Twoich dłużników wg ustalonego harmonogramu.

 • Krok V

  Wezwanie

  Wystawiasz przypomnienie o zapłacie, wezwanie do zapłaty, ostatecznie wezwanie do zapłaty i przesyłasz dokument elektronicznie do dłużnika.

 • Krok VI

  Windykacja

  Ostatecznym krokiem jest znalezienie firmy windykacyjnej i oddanie należności do windykacji za pośrednictwem aplikacji Windi.

Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.