­
­

Faq

Moduł windykacji pozwala użytkownikowi w łatwy sposób jednocześnie prowadzić negocjacje odnośnie windykacji  dowolnych należności (faktur, not odsetkowych wystawionych z poziomu aplikacji Windi)  z wybranymi firmami windykacyjnymi, wybrać najlepszą ofertę oraz śledzić przebieg  windykacji.

Ta funkcjonalność aplikacji Windi przynosi korzyści dla obu stron, użytkownika oraz firm windykacyjnych. Z jednej strony, użytkownicy mają jednoczesny i łatwy dostęp do wielu firm windykacyjnych, co pozwala na znalezienie najlepszej oferty dla użytkownika. Z drugiej strony firmy windykacyjne w tenis sposób uzyskują dostęp do bazy potencjalnych klientów. 

Zobacz / dodaj komentarz

  1. Utworzenie nowej sprawy windykacyjnej i dodanie jej opis. Opis może zawierać pytania skierowane do firm windykacyjnych i inne dowolne informacje, które mają przedstawić sytuację, problem firmom windykacyjnym.
  2. Dodanie dokumentów oraz innych przedmiotów, które mają podlegać windykacji.
  3. Wybranie firm windykacyjnych, z którymi użytkownik chce się skontaktować i negocjować. Są to firmy, które mają opłacono konto aplikacji Windi. Każda firma windykacyjna, może promować siebie po wniesieniu dodatkowej opłaty.
  4. Proces negocjacji polegający na komunikacji z firmami windykacyjnymi (które przyjęły zaproszenie do negocjacji), wysyłaniem wiadomości, pytań, przeglądaniem propozycji firm windykacyjnych.
  5. Wybór firmy windykacyjnej lub anulowanie sprawy – użytkownik w trakcie trwania negocjacji może w każdym momencie anulować sprawę lub wybrać firmę windykacyjną, z którą chce nawiązać współpracę.
  6. Wybór konkretnej firmy windykacyjnej oznacza jednoczesną rezygnację z ofert pozostałych firm, które były zaproszone i brały udział w negocjacji.

Wszystkie dokumenty, które zostały dodane do sprawy windykacyjnej są widoczne dla zaproszonych firm do momentu zakończenia negocjacji, czyli zawarcia umowy lub anulowania sprawy przez użytkownika.

Zobacz / dodaj komentarz

Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.