­
­

FAQ

Przebieg procesu windykacji z punktu widzenia użytkownika

  1. Utworzenie nowej sprawy windykacyjnej i dodanie jej opis. Opis może zawierać pytania skierowane do firm windykacyjnych i inne dowolne informacje, które mają przedstawić sytuację, problem firmom windykacyjnym.
  2. Dodanie dokumentów oraz innych przedmiotów, które mają podlegać windykacji.
  3. Wybranie firm windykacyjnych, z którymi użytkownik chce się skontaktować i negocjować. Są to firmy, które mają opłacono konto aplikacji Windi. Każda firma windykacyjna, może promować siebie po wniesieniu dodatkowej opłaty.
  4. Proces negocjacji polegający na komunikacji z firmami windykacyjnymi (które przyjęły zaproszenie do negocjacji), wysyłaniem wiadomości, pytań, przeglądaniem propozycji firm windykacyjnych.
  5. Wybór firmy windykacyjnej lub anulowanie sprawy – użytkownik w trakcie trwania negocjacji może w każdym momencie anulować sprawę lub wybrać firmę windykacyjną, z którą chce nawiązać współpracę.
  6. Wybór konkretnej firmy windykacyjnej oznacza jednoczesną rezygnację z ofert pozostałych firm, które były zaproszone i brały udział w negocjacji.

Wszystkie dokumenty, które zostały dodane do sprawy windykacyjnej są widoczne dla zaproszonych firm do momentu zakończenia negocjacji, czyli zawarcia umowy lub anulowania sprawy przez użytkownika.

Zostaw komentarz

Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.